Gölbaşı İcra Dairesi Müdürlüğü Ankara Gölbaşı’nda 3+1 dubleks ev icradan satılıktır

İhalenin AdıGölbaşı İcra Dairesi Müdürlüğü Ankara Gölbaşı’nda 3+1 dubleks ev icradan satılıktır
İhale Kanunu2004 Sayılı İcra ve İflas Kanunu
İhale TürüSatış ve Trampa
İhalenin Yapılacağı İlAnkara
İhalenin Tarihi27 Aralık 2022
İhale Saati10:39
İhale iKNILN01738100
İhaleyi Yapan İdareGölbaşı İcra Dairesi Müdürlüğü
İhalenin İlanı :
Örnek No: 55*
T.C.
GÖLBAŞI (ANKARA)
İCRA DAİRESİ
2021/1125 TLMT.
 
TAŞINMAZIN GAZETE İLANI
 

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2021/1125 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :

Ankara İl, Gölbaşı İlçe, OYACA (İMAR) Mahalle/Köy, 562 Ada, 2 Parsel, Taşınmaz tapuda Dubleks Konut nitelikli taşınmazdır. TAŞINMAZ ÖZELLİKLERİ Ana Taşınmaz Özellikleri (562 ada 2 nolu parsel) Ana gayrimenkul; 502,00 m² yüz ölçüme sahip, Dubleks Konut vasıflı 562 Ada 2 Parsel üzerinde konumlu, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmaz Zemin + 1 Normal Kattan oluşmaktadır. Taşınmaz Nazlı Sokak ile Aydınlık Sokakların kesişiminde yer almaktadır. Taşınmazın etrafı duvar üzeri panel çit ile çevrilmiş durumdadır. Taşınmaza iki yoldan girişi sağlamak üzere 2 adet demir kapı bulunmaktadır, Taşınmaz üzerinde muhtelif cins ve yaşlarda ağaçlar bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde bir adet süs havuzu bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde kilit parke döşeli yürüyüş yolları bulunmaktadır. Bina ile Nazlı Sokak arasında kot farkı bulunmakta olup, yola ulaşım basamakları andezit kaplamalı merdivenle sağlanmaktadır. Bina girişi, Zemin Kat, kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kasalı ahşap kanatlı olup, iç kapılan amerikan paneldir. Binanın dış doğramaları beyaz renkli PVC doğramadır. Taşınmazın dış kısmında demir kapılı bir adet depo bölümü bulunmaktadır. Meskenin İç Özellikleri Taşınmaz müstakil tarzda inşa edilmiştir. Yapılan ölçümlere göre yaklaşık Net: 140,00 m², kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz Alt Katta; Salon + Amerikan

Mutfak, Kiler, Wc ve Balkon, Üst Katta ise; Oturma Bölümü, Kat Holü. 3 Oda, Banyo ve Duş hacimlerinden oluşmaktadır. (Salon bölümünde şömine bulunmaktadır.) Antre zemini seramik kaplanalı, duvarları saten alçı üzeri boyalıdır. Salon, Oturma Bölümü ve Oda zeminleri laminant parke kaplamalı, duvarları saten alçı üzeri boyalıdır. Mutfak bölümü zemini seramik kaplamalı, duvarları saten alçı üzeri boyalıdır. Mutfakta laminant kapaklı dolaplar ve mermerit tezgah bulunmaktadır. Wc, Duş ve Banyo zeminleri seramik, duvarları tavana kadar fayans kaplamalıdır. Banyo ve Duş içerisinde yerden klozet, lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Banyoda sıcak su Termosifon ile sağlanmaktadır. Balkon zemini seramik kaplamalı, korkulukları demir profildir. Isınma soba ile sağlanmaktadır. Üst kata ulaşım basamaklın mermer kaplamalı, korkulukları demir profil merdiven yardımıyla sağlanmaktadır.

Adresi : Akarsu Mah. S.S. Göznur Yapı Koop. Oyaca-İmar Mah. 562 Ada 2 Parsel Gölbaşı/Ankara
Yüzölçümü : 502 m2
İmar Durumu : GELİŞME KONUT ALANI-TAKS 0.25 KAKS (Emsal)0.5 Kat Sayısı 2
Kıymeti : 982.000,00 TL
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Artırma Bilgileri
 

1.Artırma

Başlangıç Tarih ve Saati : 27/12/2022 - 10:39
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bitiş Tarih ve Saati : 03/01/2023 - 10:39

2.Artırma

Başlangıç Tarih ve Saati : 19/01/2023 - 10:39
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bitiş Tarih ve Saati : 26/01/2023 - 10:39

(İİK m.114 ve m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.

İhale Bilgileri

İhale TürüSatış ve Trampa