Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat Ve Emlak Genel Müdürlüğü MEB 7 ilde bulunan 43 okul çatısına güneş enerjisi santrali kurduracak

İhalenin AdıMilli Eğitim Bakanlığı İnşaat Ve Emlak Genel Müdürlüğü MEB 7 ilde bulunan 43 okul çatısına güneş enerjisi santrali kurduracak
İhale KanunuAvrupa Birliği (AB) Kamu Alımları Direktifleri
İhale TürüYapım İşi
İhalenin Yapılacağı İlAnkara
İhalenin Tarihi
İhale Saati02:00
İhale iKNILN01505314
İhaleyi Yapan İdareMilli Eğitim Bakanlığı İnşaat Ve Emlak Genel Müdürlüğü
Benzer İhalelerBenzer İhaleler İçin Tıklayınız
İhalenin İlanı :

table { border:1px solid #B96F00; margin-top:10px; margin-bottom:10px; background-color:white; }
td { border:1px solid #B96F00; font-size: 12pt; padding:1 3 1 5; }

İHALEYE DAVET(İD)
 “EĞİTİM YAPILARI ÇATI GES YAPIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ”
 

Gaziantep, Hatay, Mersin, Konya, Kahramanmaraş, Kilis ve Osmaniye İllerinde 43 Okul Bina ve Eklentileri Çatı GES Yapım İşi (MADAD-KFW-CW-02/02)

 

1. T.C. Millî Eğitim Bakanlığı, Alman Kalkınma Bankası (KfW) aracılığı ve yönetimi altında Avrupa Birliğinden, Geçici Koruma Altındaki Suriyelilere Ev Sahipliği Yapan İller İçin Temiz Enerji ve Enerji Verimliliği Önlemleri Projesi’nin giderlerine yönelik olarak AB’nin Türkiye’deki Mülteciler İçin Mali Yardım Programı (MADAD) kapsamında bir hibe almıştır. T.C Millî Eğitim Bakanlığı bahsi geçen hibenin bir kısmını Gaziantep, Hatay, Mersin, Konya, Kahramanmaraş, Kilis ve Osmaniye illeri sınırları içerisinde toplam 43 okul bina ve eklentilerinde Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Santrali Yapımı İşinin 1 paket altında gerçekleştirileceği sözleşme kapsamındaki harcamaları kullanma arzusundadır.

2. T.C. Millî Eğitim Bakanlığı, İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü, firmaları, yukarıda belirtilen illerdeki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedel çatı GES yapım işleri için KfW’nın Satın Alma Düzenlemeleri Kılavuzu’nda tariflenen esas ve usuller doğrultusunda, Ulusal Rekabetçi İhale (National Competitive Procurement ) yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet etmektedir.

3. Teklif sahipleri, ihtiyaç duydukları ilave bilgileri ve ihale şartnamesini Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü’nün aşağıda belirtilen adresinden mesai saatleri olan 09:00-18:00 arasında temin edebilir ve inceleyebilirler. Teklif sahipleri aşağıdaki adrese yazılı olarak başvurabilecek, bu paket ile ilgili ihale şartnamesini 500,00- TL aynı adresten satın alabileceklerdir. İhale şartnamesi bedeli, Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü adına Millî Eğitim Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğü’nün IBAN-NO: TR02 0000 1001 0000 0350 15 40 35 nolu hesabına yatırılacaktır. Başvuru ekine bir örneği web sitemizde bulunan dilekçe eklenecek ve ihale ile ilgili referans numarası MADAD-KFW-CW-02 olarak mutlaka belirtilecektir. Yatırılan bedel, hiçbir nedenle iade edilmeyecektir. 

4. Teklifler, aşağıda verilen adrese en geç 28 Aralık 2021 günü saat (yerel saatle) 11:00’e kadar teslim edilmelidir. Elektronik teklifler kabul edilmeyecektir.

5. Teklifler, teklif sahiplerinin temsilcilerinden hazır bulunanların önünde, aşağıdaki adreste aynı gün ve saatte açılacaktır.

6. Geç verilen teklifler kabul edilmeyecek ve açılmadan iade edilecektir.

Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü
MEB Beşevler Kampüsü B Blok 06500, Beşevler, Ankara, Türkiye

Tel: +90 (312) 413 31 32

Faks: +90 (312) 213 83 46

E-posta: iegm_MADAD@meb.gov.tr

Web    : https://iegm.meb.gov.tr

 
.ilan-baslik {
text-align:center;
font-size:16pt !important;
column-span:all;
font-weight:bold;
}

İhale Bilgileri

İhale TürüYapım İşi